İstanbul Anadolu yakası En Kalİtelİ ve Ucuz Halı Yıkama Hİzmetİ

Ladik Halı Yıkama

Image

Vakumlama

Vakumlama, etkili bir halı bakım programının en önemli ve uygun maliyetli unsurudur. Vakumlama, halı havında toprak birikimini azaltır, ara ve onarıcı tip ihtiyacını uzatır. temizler ve halının ömrünü uzatır. Vakumlama, toprağın yüzde 80'inden fazlasını temizleyebilir. günlük olarak birikir. Vakumlama, halı görünümünü korumada ve halı tüylerinin matlaşmasını önlemede de etkilidir. Bizler teslim aldığımız halıları ıslak yıkama öncesi vakumlayarak kaba kir ve tozdan arındırırız. Sizlerin de halılarınızı kullanırken süpürmeyi ihmal etmemeniz halılarınızın ömrünü uzatacakdır.

Lekeleri ve Dökülmeleri Giderme

Image

İşinde uzman ekip üyelerimiz nokta tespiti yaparak halılardaki lekeleri antialerjik ürünler yardımı ile çıkarırlar. Lekelerin ve dökülmelerin hızlı bir şekilde çıkarılması, lekelerin kalıcı hale gelme veya daha sert ve daha agresif kimyasal işlemler gerektirme olasılığını azaltacaktır.

Ara Temizlik

Image

Aşırı derecede kirlenen halı geri dönüşü olmayan bir şekilde zarar görebilir.Yoğun lekeli ya da lekenin hafifliğine ramen hassas tür halılarda(el dokuma,yün vb.) Leke ve kirleri tek seferde çıkarmaya çalışmak yerine sürece yayarak ara temizlik uygularız.Bu tür durumlar temizlik kalitesini artırır öte yandan teslim süresini uzatabilir. gerekli bilgilendirmeyi tarafımızdan alacağınıza emin olabilirsiniz.

Sizlere en iyi,hijyenik,ilk günkü gibi temiz halıları sunmak için 25 yıllık tecrübemizle burdayız

Çalışma Saatleri:

Pazartesi-Cumartesi, 08:00-17:00

Pazar: Kapalı

İletişime Geçin

İstanbul/Türkiye

0539 920 53 35

Bağlantılar

© Yildiz Hali Yikama Hizmetleri